serwis biurowy w Niemczech

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych pracowników, znających problemy z jakimi borykają się polscy przedsiębiorcy w Niemczech. Stworzyliśmy kompleksową ofertę zapewniającą fachową pomoc biurową oraz szeroko rozumianą obsługę firm.

Prowadzimy korespondencję urzędową oraz wykonujemy tłumaczenia przysięgłe w językach: niemieckim i polskim. Oferujemy bardzo korzystne ubezpieczenia. Pomagamy w organizowaniu zasiłków. Umożliwiamy dostęp do informacji dotyczących aktualnych ofert pracy. Wspomagamy również w prowadzeniu księgowości (zgodnie z § 6 StberG), jak i windykacji należności.

SERWIS BIUROWY:
zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, również bez zameldowania w Niemczech.

Gwarantujemy solidne i szybkie usługi po przystępnych cenach.

Zapraszamy

One thought on “serwis biurowy w Niemczech

  1. Rechtsschutz says:

    Prowadzisz firmę w Niemczech i obawiasz się, że Twój zleceniodawca nie zapłaci Ci za wykonaną usługę, materiał lub towar to wykup ubezpieczenie od doradztwa prawnego (Rechtsschutz) z dodatkową opcją inkaso, która pomoże Ci ściągnąć zapłaty za nie zapłacone rachunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.