Chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe, zadbać o bezpieczny start dzieci w dorosłość i o swoje przyszłe finanse – wybierz indywidualne ubezpieczenie na życie. Dobrze dobrana polisa na życie zabezpieczy spłatę kredytu. Polisa posagowa przyda się Twojemu dziecku. Ubezpieczenie na życie może być również doskonałym sposobem lokowania i pomnażania kapitału.

Ubezpieczenie na życie i dożycie, które jest sposobem oszczędzania podobnym do tradycyjnej lokaty terminowej a jednocześnie korzystniejszym niż najlepsza lokata ze względu na zwolnienie zysku z podatku od zysków kapitałowych. To oferta dla osób ceniących bezpieczeństwo i pewność uzyskania wypłaty w określonej wysokości na koniec okresu umowy.

Tradycyjne ubezpieczenia na życie

Są to polisy na życie służące ochronie oraz ochronno-oszczędnościowe. Ich celem jest zapewnienie świadczenia najbliższym na wypadek śmierci ubezpieczonego. Wypłata świadczenia umożliwia spłatę zobowiązań – kredytów oraz podatków spadkowych. W tej grupie są również ubezpieczenia na życie pozwalające budować kapitał na przyszłość. Jest on wypłacany, np.po osiągnięciu przez Ciebie określonego wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.